Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Summer Judo Training Camp w Crikvenicy w Chorwacji

24.08.2023 09:11

Summer Judo Training Camp w Crikvenicy w Chorwacji

W dniach 10 - 18 sierpnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w Summer Judo Training Camp w Crikvenicy w Chorwacji. W campie uczestniczyło szescioro zawodników: Julia Kocimska, Marcelina Poprawska, Lena Michalak, Jan Antoniewicz, Patryk Bzęcki, Wojciech Wągiel wraz trenerem sekcji Judo Michałem Gajem.


Obóz w Chorwacji zorganizowany został po raz trzynasty. Na chorwackich matach trenowali zawodnicy z około dwudziestu krajów Europy, ale także spoza, m.in.: Francja, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Holandia, Austria, Litwa, Łotwa, Finlandia czy USA lub Canada. Podczas zgrupowania odbywały się tylko walki sparingowe, czyli randorii. Była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności z medalistami Mistrzostw Europy 
i Świata. Każdy z zawodników stoczył po 80 walk szkoleniowych.
    Praca wykonana na obozie to nie tylko zaplanowany dalszy etap przygotowawczy zawodników do sezonu, ale także dobra okazja do zapoznania się z inną kulturą oraz atrakcyjnymi miejscami bowiem po drodze zawodnicy zwiedzali Wiedeń w Austrii. 
W Chorwacji w dniach wolnych od treningów korzystano z miejscowych atrakcji, plażowania czy płynąc jachtem po Morzu Adriatyckim.
    Po powrocie klub będzie kontynuował przygotowania do nowego sezonu, tym razem na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej judo w Cetniewie.
Działania klubu wspiera sponsor p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie i p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans – Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.
Trener sekcji
- Michał Gaj

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)