Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Starostwo przekazało busa dla konińskich cyklistów

22.08.2023 15:22

Starostwo przekazało busa dla konińskich cyklistów

22 sierpnia przed wejściem głównym do budynku Starostwa Powiatowego w Koninie miało miejsce nieodpłatne przekazanie samochodu osobowego na rzecz Konińskiego Ludowego Towarzystwa Cyklistów w Koninie.


Zarząd Powiatu Konińskiego przychylił się do wniosku złożonego przez Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów i podjął uchwałę w sprawie nieodpłatnego przekazania na jego rzecz, użytkowanego dotąd przez starostwo, busa marki Volkswagen Caravelle 7HC. Zgodnie z treścią wniosku, samochód ma być wykorzystywany przez organizację do bezpiecznego przewozu dzieci i młodzieży na zawody i obozy sportowe. Dzięki przekazanemu pojazdowi  stowarzyszenie będzie miało większe możliwości w realizacji swoich celów.

W spotkaniu udział wzięli: Starosta Koniński Stanisław Bielik, członkowie Zarządu Powiatu: Radosław Kelm oraz Zbigniew Rogowski, przedstawiciele i prezes Konińskiego Ludowego Towarzystwa Cyklistów w Koninie - Kazimierz Zajączkowski wraz z podopiecznymi organizacji, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina" – Marek Zawadzki oraz naczelnik Wydziału Administracyjno-Organizacyjnego Genowefa Kaszuba i pracownicy starostwa: Bożena Wróbel, Maciej Cichos i Sylwia Kudła, a także przedstawiciele lokalnych mediów.

Po przemówieniach i podziękowaniach za wsparcie, kluczyki do pojazdu zostały przekazane na ręce Prezesa organizacji Kazimierza Zajączkowskiego przez Starostę Konińskiego, który życzył bezpiecznego użytkowania busa i powodzenia w dalszych działaniach klubu.

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)