Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.07.2024 r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Ocena:

NA KRADZIONYM ROWERZE Z NARKOTYKAMI

22.08.2023 12:45

NA KRADZIONYM ROWERZE Z NARKOTYKAMI

Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego KMP Konin w trakcie patrolowania ulicy Bydgoskiej zatrzymali rowerzystę, przy którym ujawnili znaczną ilość narkotyków. A na dodatek rower, którym poruszał się mężczyzna był kradziony


Do zdarzenia doszło w nocy 20 sierpnia na ulicy Bydgoskiej w Koninie. Mundurowych zainteresował rowerzysta, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Raz po raz spoglądał w ich stronę, a gdy mundurowi próbowali go wylegitymować, zawrócił i zmienił kierunek jazdy. Jak się okazało dobre przeczucie i zmysł mundurowych nie zawiódł ich i tym razem. 22latek z Konina miał przy sobie ponad 18g marihuany i ok 23g substancji krystalicznej, a na domiar złego po sprawdzeniu roweru w policyjnych bazach informatycznych, okazało się, że widnieje on jako utracony w wyniku kradzież w listopadzie 2022 roku.

Mężczyzna został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w KMP Konin gdzie z samego rana usłyszał m.in. zarzut z art. 62 UoPN  Sprawa została skierowana do Sądu i to on zdecyduje o karze dla młodego mężczyzny.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)