Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 27.05.2024 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Poznaj nasze Centrum Dystrybucji Wentylacji i OZE Wenteo

29.05.2023 13:31

Poznaj nasze Centrum Dystrybucji Wentylacji i OZE Wenteo

Jako Wenteo – Centrum Dystrybucji Wentylacji i OZE na rynku jesteśmy obecni już 25 lat. W tym czasie byliśmy znani również pod nazwą Solar Plus.


Poznaj Centrum Dystrybucji Wentylacji i OZE - Wenteo

Jako Wenteo – Centrum Dystrybucji Wentylacji i OZE   na rynku jesteśmy obecni już 25 lat. W tym czasie byliśmy znani również pod nazwą Solar Plus.

 

Stworzyliśmy kompletną ofertę dla firm instalacyjnych, dzięki czemu udało nam się również wypracować pozycję wiodącego i uznanego dystrybutora w branży HVACR. Naszym podejście do klienta zapracowaliśmy na przyjaznego partnera biznesowego.  

 

Każdego dnia współpracujemy z uznanymi i czołowymi producentami w branży. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić produkty najwyższej jakości, odpowiednie dla najbardziej wymagających klientów.

 

Wychodzimy z założenia, w które bardzo wierzymy. Łatwiej zbudować biznes z mocnym partnerem, który pomoże w sprawach technicznych oraz w zaopatrzeniu. Z takim, który zajmuje się tylko i wyłącznie współpracą B2B. Dzięki czemu skupiony pozostaje na rozpoznawaniu i sprostaniu potrzebom klientów biznesowych.