Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.06.2024 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena:

Trefliki zapraszają na ,,Moje pierwsze wyjście do kina"

25.05.2023 21:57

Trefliki zapraszają na ,,Moje pierwsze wyjście do kina

Kino Centrum zaprasza najmłodszych widzów do udziału w kolejnej odsłonie projektu ,,Moje pierwsze wyjście do kina”. 6 i 7 czerwca (wtorek i środa) o 16.30. Przybywajcie do nas ze swoimi pociechami, by obejrzeć na dużym ekranie krótkie filmy z serii ,,Rodzina Treflików”.


,,Moje pierwsze wyjście do kina” to propozycja dla rodziców, którzy zastanawiają się czy ich dziecko jest już gotowe, żeby pójść do kina. Warto spróbować właśnie podczas akcji organizowanej w Kinie Centrum. Projekt ma już grono stałych bywalców, którzy w kinie czują się fantastycznie. Seanse są bowiem dostosowane do potrzeb najmłodszych widzów:

- nie ma całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)

- dźwięk jest przyciszony

- dzieci mają dużą swobodę (możliwość  poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie jest też całkowicie wypełniona)

- nie obowiązuje całkowita cisza podczas seansu

- przed seansem nie są wyświetlane reklamy

Nasz projekt to również okazja, by nauczyć dziecko jak się zachowywać w kinie: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie. 

6 i 7 czerwca najmłodsi widzowie spotkają w Kinie Centrum bohaterów ulubionej serii ,,Rodzina Treflików”. Cały blok krótkich filmów będzie trwał 45 minut. Dzieci obejrzą historie zatytułowane: ,,Drzewko”, ,,Król i Królowa”, ,,Żywa Woda”, ,,Nowy Sąsiad”, ,,Buty”.

,,Rodzina Treflików” to serial, który uczy takich wartości jak szacunek, tolerancja oraz przyjaźń. Główni bohaterowie to Treflik, Treflinka i ich rodzice mieszkający w domu, do którego pewnego dnia przybywa tajemniczy gość – Mały Wujcio. Towarzyszy on rodzeństwu w poznawaniu i rozumieniu otaczającego ich świata. Dzięki magicznym mocom zabiera ich do odległych krain gdzie wspólnie rozwiązują problemy. Bohaterom opowieści towarzyszą rodzina, przyjaciele z sąsiedztwa, a także magiczne zwierzątka.

Bilety 15 zł. Dzieci do lat 3. wchodzą do kina za darmo.

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)