Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 02.12.2022 r. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Ocena:

Konferencja prasowa Młodej Lewicy

Konin 25.07.2022 11:32

Konferencja prasowa Młodej Lewicy

W dniu jutrzejszym odbędzie się konferencja prasowa Młodej Lewicy. W nadesłanej do naszej redakcji wiadomości drogą poczty elektronicznej poinformował o tym Współprzewodniczący Stowarzyszenia Młoda Lewica Rzeczypospolitej Polskiej Piotr Czerniejewski.

Zapowiadana konferencja prasowa Młodej Lewicy odbędzie się już we wtorek, 26 lipca o godzinie 9:00 na placu Wolności w Koninie. 

Podczas konferencji prasowej przedstawiona zostanie petycja, jaką Stowarzyszenie Młoda Lewica Rzeczypospolitej Polskiej skieruje do Prezydenta Miasta Konina o złożenie w ramach inicjatywy uchwałodawczej Prezydenta Miasta Konina, projektu uchwały do Rady Miasta Konina, w sprawie ustalenia opłaty za przewozy osób i bagażu ręcznego lokalnym transportem zbiorowym, świadczonym przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. oraz określenia uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.

Współprzewodniczący Stowarzyszenia Młoda Lewica Rzeczypospolitej Polskiej Piotr Czerniejewski informuje, że projekt ten zakłada obniżenie cen biletów jednorazowych, czasowych i okresowych oraz wprowadzenie darmowych przejazdów dla uczniów szkół średnich. Główną przesłanką do wprowadzenia projektu są rosnące ceny paliw.
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)