Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 05.03.2024 r. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii

Ocena:

Podpisanie umowy na projekt Amfiteatru

Konin 02.03.2022 20:00

Podpisanie umowy na projekt Amfiteatru

Zakończono procedurę przetargową na wybór wykonawcy dokumentacji technicznej dla zadania "Zielony i pasywny amfiteatr". W środę 2 marca w Konińskim Domu Kultury podpisano umowy z Autorską Pracownią Architektoniczną Jacka Bułata z Poznania. Pracowania opracuje kompleksową dokumentację projektową dla potrzeb przebudowy i rozbudowy amfiteatru "Na Skarpie" wraz z infrastrukturą towarzyszącą. 

Autorską Pracownią Architektoniczną przedmiotowe zadanie wykona w trzech etapach. Pierwszy to opracowanie dwóch wariantów koncepcji architektoniczno-konstrukcyjnej i funkcjonalnej oraz wizualizacji. Drugi obejmie opracowanie kompleksowego wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych. Natomiast w trzecim etapie nastąpi uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Koszt opracowania dokumentacji wyniesie 910 tysięcy złotych.
 
Wykonanie dokumentacji technicznej – Zielony i pasywny Amfiteatr realizowane jest w ramach projektu "Miasto Konin – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia miast POPT 2014-2020" finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.

Realizacja projektu potrwa do końca lutego 2023 roku.

Projekt realizowany w ramach dotacji w ramach projektu POPT.03.01.00-00-0239/18 „Wzrost potencjału beneficjentów polityki spójności w obszarze prowadzenia efektywnej polityki miejskiej”, finansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

Podpisanie umowy na projekt Amfiteatru


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)