Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 28.05.2022 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Ocena:

Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Wielkopolska, Konin 12.01.2022 20:07

Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku 11 stycznia w urzędach skarbowych działają dyżury podatkowe o Polskim Ładzie. Informacje można uzyskać telefonicznie lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie.


W dni robocze, w godzinach od 8:00 do 19:00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji na temat nowych rozwiązań podatkowych zawartych w Polskim Ładzie.
 
Informację można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub osobiście z urzędem skarbowym – mówi Małgorzata Spychała-Szuszczyńska rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.


Oprócz ogólnopolskich infolinii:

- Polskiego Ładu - 22 765 64 64,
- Krajowej Informacji Skarbowej – 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych), w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. 

Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronach poszczególnych urzędów w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl

Również system rezerwacji wizyt dostępny na stronie wizyta.podatki.gov.pl został rozbudowany o nową tematykę. Od 11 stycznia można w nim rezerwować wizyty dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)