Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 29.05.2022 r. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Ocena:

Fenomen siatkówki dostrzegany także przez bukmacherów

26.12.2021 11:37

Fenomen siatkówki dostrzegany także przez bukmacherów

Typowanie jest nie tylko dla fanów piłki nożnej. Zaklady bukmacherskie bonusy dedykują także siatkówce. Dowiedz się jak obstawiać te dyscyplinę sportową.


iatkówka w Polsce cieszy się niezwykle dużą popularnością. Jednak ta silna pozycja nie przyszła z dnia na dzień, tylko była budowana latami. Za pewien ważny rozdział inaugurujący tworzenie w naszym kraju wielkiej siatkówki uznaje się wydarzenia z 1997 roku. To wtedy nasza kadra zdobyła złoty medal mistrzostw świata juniorów. Zespół Ireneusza Mazura zrobił rewelacyjny wynik, który nie został później zaprzepaszczony. 

 

Niedługo później zadebiutowaliśmy w Lidze Światowej i to właśnie ten krok okazał się dla polskiej siatkówki kamieniem milowym, bo nagle mogliśmy rywalizować z takimi zespołami jak Brazylia, Rosja, czy Francja. To niesamowity stymulant, jaki zapoczątkował erę siatkówki w Polsce. 

 

Dziś na arenie międzynarodowej Polaków reprezentuje kolejne rewelacyjne pokolenie, które po trofea sięga jak na zawołanie. Ta dyscyplina sportowa w naszym kraju to bardzo ciekawy produkt, dlatego w układaniu nowych zdarzeń inspirują się nią też popularne „buki”. Nie byłoby inaczej, gdyby nie ogromne zainteresowanie społeczeństwa. Tak się składa, że zaklady bukmacherskie bonusy dedykują też fanom siatkówki i jeśli akurat odbywa się właśnie jakaś ważna impreza sportowa, możemy być pewni, że otrzymamy na typowanie w jej ramach preferencyjne warunki. 

women playing volleyball inside court

Zakłady na siatkówkę – gdzie szukać? 

Siatkarskie typy są często poszukiwane przez typerów. Czy jednak obstawianie tej dyscypliny jest proste? Jak najbardziej nie, dlatego warto na ten temat dowiedzieć się więcej. Przede wszystkim nie warto sięgać po zdarzenia, o których nie ma się bladego pojęcia. Każdy bardziej doświadczony gracz wie, że obstawianie bez wymaganej wiedzy jest szalenie ryzykowne, ponieważ nasze rozeznanie w temacie stanowi swego rodzaju handicap podnoszący nasze szanse.

 

Jeśli tego brakuje, zdajemy się wyłącznie na ślepy traf, a to najprostsza droga do przegranej. – Oczywiście wcale nie chodzi o to, by za chwilę stać się siatkarskim ekspertem. Wystarczy ograniczyć się do jednej-dwóch lig plus na przykład mecze reprezentacji Polski w Lidze Światowej, na tym polu zgłębiać swoją wiedzę, żeby następnie wykorzystać ją do efektywnego obstawiania zdarzeń sportowych – zaznacza Amadej Walczak, o którym więcej przeczytamy tutaj

 

Decydując się na online zakłady sportowe siatkarskich zdarzeń będzie dostatek. I warto grać, nawet jeśli mocna reprezentacja Polski będzie musiała się zmierzyć z zespołem w połowie składającym z amatorów. Choć kurs będzie bardzo niski, wciąż możemy grać na wytypowanie konkretnego rezultatu, bądź na liczbę straconych punktów. Wariantów jest dużo. Poniżej prezentujemy listę ciekawych typów na siatkówkę: 

  • Punktowe poniżej/powyżej

  • Dokładny wynik

  • Setowe poniżej/powyżej

  • Obstawianie na zwycięzcę

  • Azjatycki handicap setowy i punktowy 

Ta dyscyplina sportowa pozostawia spore pole manewru typowania, a to ze względu na klarowne i ciekawe zasady. Do wygrania potrzeba trzech zdobytych setów, mecz może się rozegrać w pięciu partiach, a do zdobycia seta potrzeba 25 punktów (oczywiście trzeba założyć, że ekipa uzyskująca ten pułap osiągnęła dwupunktową przewagę, bo w przeciwnym razie gra się do momentu uzyskania dwóch „oczek” różnicy). Warto dodać, że piąty set nieco wyrywa się z tego schematu, bo gra się tutaj do 15 punktów. 

 

O czym jeszcze trzeba wiedzieć rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem siatkówki? O tym opowiada Amadej Walczak, ekspert sportowego serwisu Mightytips.pl. – Jeśli mówimy o męskiej siatkówce, tutaj dużą wagę przykłada się do mocnego serwisu.

man in black shirt and shorts playing basketball during daytime

Może to dziwne, ale za przykład podam inną dyscyplinę sportową, czyli bilard, który wymaga dobrego rozbicia. Łącznikiem tych dyscyplin sportowych będą zagrywa oraz rozbicie, czyli pojedyncze elementy gry mające ogromny wpływ na losy całego spotkania. To bardzo ciekawe – opowiada. 

Sprawdź bukmacherskie bonusy 

Do dyspozycji graczy jest całkiem pokaźna lista legalnych w Polsce bukmacherów, którzy oferują na przykład bonusy na zakłady, jakie mogą się okazać bardzo przydatne także podczas obstawiania siatkarskich zdarzeń. 

 

Jeśli poszukujemy bonusów od depozytu, z bardzo ciekawą ofertą przychodzi do graczy Fortuna mająca do dyspozycji kilka wariantów startowych przeznaczonych dla nowych użytkowników. Wśród nich znajdziemy pakiet powitalny składający się z bonusu depozytowego kwotowo sięgającego 2000 złotych, freebeta o wartości 20 złotych a także zakładu bez ryzyka w wysokości 210 złotych. Łącznie mamy na wykorzystanie aż 2230 złotych. 

 

Z niemniej ciekawą propozycją przychodzi zakład bukmacherski ETOTO. Marka promująca się poprzez uznanych polskich dziennikarzy sportowych przygotowała bonus od depozytu 200 procent do 200 złotych. – O co chodzi? „Buk” daje bonus w wysokości 200 procent od pierwszej wpłaty depozytowej, a więc wpłacając 100 złotych, otrzymamy w promocji dodatkowe 200 złotych, a zatem na grę będziemy mieć 3 stówki. Jednak to wcale nie oznacza, że tym prostym posunięciem wzbogaciliśmy się o całe 200 złotych. Nic bardziej mylnego, ponieważ bonusem wcześniej trzeba kilkukrotnie obrócić – zauważa Amadej Walczak. 

 

Co natomiast ma dla nas topowy krajowy bukmacher, jakim jest STS? Również i tym razem wyróżniamy ofertę dla nowych użytkowników, czyli pakiet, którego łączna wartość sięga aż 1460 złotych. W skład wchodzą: bonus od depozytu (1200 złotych od pierwszej wpłaty), darmowy zakład o wartości 29 złotych plus do tego cashback 231 złotych. 

 

Oczywiście warto przeglądać także inne propozycje bukmacherskie, z których mogą skorzystać gracze. Z interesującymi propozycjami wychodzą do typerów także inni legalni polscy bukmacherzy. Szczególnie warto przyjrzeć się propozycjom takich firm jak: BETfan, Superbet, LVBet, czy Totolotek. Znajdziecie u nich także zdarzenia ściśle związane z siatkarskimi wydarzeniami sportowymi. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)