Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 18.07.2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Ocena:

Bonusy bukmacherskie w zakładach eWinner

26.11.2021 01:40

Bonusy bukmacherskie w zakładach eWinner

Bonusy bukmacherskie często są wyszukiwane przez graczy. Które są najlepsze i jak działają? Sprawdzamy! 

 

Na starcie warto zaznaczyć, że gra w zakładach bukmacherskich jest możliwa u polskich legalnych bukmacherów, takich jak eWinner. W 2017 roku, w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej - od tej chwili wszystkie firmy bukmacherskie chcące prowadzić działalność w Polsce, musiały otrzymać zezwolenie od Ministra Finansów. Każdy z legalnych bukmacherów zarejestrowanych w kraju nad Wisłą, musi odprowadzać podatki. Zaś zagraniczne strony z ofertą bukmacherską są niedostępne. 

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce? Prestiżowe nagrody dla eWinner

Polski legalny bukmacher otrzymał prestiżowe branżowe nagrody bukmacherskie przyznawane przez firmę Better Collective. Nagrody zostały wręczone na oficjalnej gali w Amsterdamie 28 września. Gospodarzem był Dirk Kuyt, legendarny holenderski piłkarz (uczestnik Mistrzostwa Świata w roku 2006, 2010 oraz 2014, a także Mistrzostw Europy 2008 i 2012). eWinner otrzymał nagrody w dwóch kategoriach: najlepsze oferty powitalne oraz najlepsze oferty lojalnościowe.

Bonusy bukmacherskie na start

 

eWinner dla nowych graczy oferuje na start zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner i pamiętać o zaznaczeniu checkboxa "Chcę otrzymać bonus powitalny". Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 100 PLN, należy zagrać pierwszy zakład za 113.64 PLN po dowolnym kursie. W razie przegranej, zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatku od gier wraca na konto depozytowe - środki można wypłacić lub grać dalej. 

 

Jeśli gracz zdecyduje się na dalszą grę, otrzyma kolejny bonus bukmacherski od II wpłaty. Aby go otrzymać, należy wpłacić drugi depozyt, a bukmacher eWinner dołoży 50% od jego wartości na konto bonusowe. Bonus zostanie uwolniony do gry, kiedy zostanie zagrany za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN. Aby go otrzymać, trzeba dokonać wpłaty na 1000 PLN. Minimalna kwota bonusu to 10 PLN przy wpłacie 20 PLN na depozyt. Aby wypłacić bonus na konto depozytowe, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy z kursem minimalnym 2.50.

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

 

Co ważne, eWinner oprócz oferty dla nowych graczy, stara się na bieżąco aktywować stałych graczy w postaci dedykowanych bonusów bukmacherskich - freebety z okazji ważnych wydarzeń sportowych czy też wyższe kursy na popularne wydarzenia są regularnie dodawane do oferty bukmacherskiej eWinnera. Fani piłki nożnej co weekend mogą liczyć na specjalne bonusy, zaś widzowie NBA mogą obstawiać mecze koszykówki bez podatku. 

Co było testowane w bonusach bukmacherskich przez specjalistów?

Jury Better Collective testowało między innymi minimalny depozyt i maksymalny możliwy zysk. Ważnym czynnikiem również było umiejscowienie przejrzystego regulaminu oraz widoczność ofert na samej stronie. Co ważne, sprawdzane były daty wygaśnięcia danych ofert czy też weryfikacja i czas wpłynięcia pieniędzy na konto. Bukmacher eWinner otrzymał tutaj najwyższe noty spośród wszystkich polskich bukmacherów.

Bonusy bukmacherskie u legalnego polskiego bukmachera

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

 Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)