Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 24.09.2023 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Ocena:

Spotkanie informacyjne pt.: JAK DBAĆ O SWÓJ ELEKTROPOJAZD? JAKĄ HULAJNOGĘ ELEKTRYCZNĄ LUB ROWER KUPIĆ? w Restart Labie

Konin 17.11.2021 13:39

Spotkanie informacyjne pt.: JAK DBAĆ O SWÓJ ELEKTROPOJAZD? JAKĄ HULAJNOGĘ ELEKTRYCZNĄ LUB ROWER KUPIĆ? w Restart Labie

W najbliższą sobotę 20 listopada 2021 roku w godzinach 14:00-16:00 w siedzibie Restart Labu przy ulicy Dąbrowskiego 3 w Starym Koninie odbędzie się spotkanie informacyjne “Jak zadbać o swój elektropojazd? Jaką hulajnogę elektryczną lub rower kupić?".


Ekspert Patryk Bodyjański odpowie nam na pytania takie jak: “Czy wiesz, że złe obchodzenie się z akumulatorem w urządzeniach elektrycznych może skrócić jego żywot nawet o 80%?! Jak zatem postępować, by elektryczny jednoślad służył nam jak najdłużej?

A może posiadasz urządzenie elektryczne transportu drogowego i nie wiesz jak o nie zadbać i je przezimować?! A może chciałbyś zakupić rower elektryczny lub hulajnogę, ale nie masz pojęcia czym się sugerować i jaki model wybrać?!

Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie już w sobotę 20 listopada w Restart Labie, na wydarzeniu poświęconym UTO (urządzeniach elektrycznych transportu drogowego).

Uczestnicy będą mieli również okazję spróbować swoich sił i przejechać się na dostępnych w Restart Labie hulajnogach i rowerach elektrycznych!

W imieniu organizatorów do wzięcia udziału w spotkaniu zaprasza oraz zachęca Agata Kuźmińska z Fundacji Instytutu Zielonej Przyszłości / Restart Lab.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)