Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 24.09.2023 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Ocena:

Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE: Można już odebrać KOPERTĘ ŻYCIA

Konin 15.11.2021 20:43

Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE: Można już odebrać KOPERTĘ ŻYCIA

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zatorze" w Koninie zachęca do tego, by mieszkańcy dla siebie lub bliskich sobie osób odbierali "Koperty Życia". Ale czym one tak naprawdę są?


"Koperta Życia" to koperta, którą należy przechowywać w lodówce. Zawiera ona formularz z opisem historii choroby, listą zażywanych leków, przebytych operacji, uczuleń na leki. Można w niej znaleźć również dane kontaktowe lekarza prowadzącego i członków najbliższej rodziny. Są to tak naprawdę informacje niezbędne, gdy przeprowadzany jest wywiad lekarski w procesie udzielania pomocy medycznej. Dane te są kluczowe, kiedy kontakt z pacjentem jest utrudniony lub nie ma go w ogóle. Mogą one zaważyć na tym, jak skuteczna będzie udzielana pomoc medyczna. Od tych informacji zależeć mogą także dalsze rokowania w procesie leczenia. 

"Koperta Życia" w szczególności dedykowana jest dla seniorów, osób samotnie mieszkających oraz ludzi przewlekle chorych. 

“Kopertę Życia” dla siebie lub bliskiej osoby można odebrać w Spółdzielni Mieszkaniowej “Zatorze” przy ulicy Noskowskiego 1A

Adres e-mail: sekretariat@smzatorze.pl
Tel.: (63) 242 03 78

Źródło i fotografia: zapatrzeniwkonin.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)