Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 23.10.2021 r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Ocena:

Street Art w Galerii nad Jeziorem!

Konin 21.09.2021 11:08

Street Art w Galerii nad Jeziorem!

Tego jeszcze nie było. Już niebawem, 24-25 września Galeria nad Jeziorem przemieni się w pracownie artystyczną z prawdziwego zdarzenia. Białe, klasyczne, ponadczasowe trampki? Czas nadać im niepospolitego charakteru. Sztuka użytkowa na wyciągnięcie ręki już w najbliższy weekend w Koninie.


Rok 2021 to rok indywidualności i odmienności – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Młodzi ludzie coraz wcześniej poszukują własnego stylu i swojej tożsamości, starsi potrzebują zmian i powiewu świeżości. Jedni i drudzy niejednokrotnie  wyrażają się właśnie poprzez ubrania i dodatki. Galeria nad Jeziorem wychodzi im naprzeciw i stawia na oryginalność. Szkoda czasu na nudę, zabawa modą to coś wspaniałego, a zarazem niezwykle rozwijającego.

Dla wszystkich fanów street artu Galeria nad Jeziorem przygotowała wyjątkową niespodziankę. Już wkrótce mieszkańcy Konina i okolic będą mogli całkowicie odmienić klasyczne białe trampki i nadać im unikalny charakter. Wystarczy w dniach 24-25 września w godzinach 10:00 – 19:00 zrobić zakupy w Galerii nad Jeziorem za minimum 150 złotych i tego samego dnia zarejestrować paragon na stoisku promocyjnym. Można łączyć ze sobą maksymalnie dwa dowody zakupów. Krok drugi to wybranie wzoru (maksymalnie trzech) spośród przygotowanych kolorowych, różnorodnych propozycji i przekazanie ich artystom. Pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości i jedyne w swoim rodzaju trampki gotowe!

Profesjonalni street artowi artyści w trakcie dwóch dni akcji przygotują łącznie 300 indywidualnych projektów. Szczegółowy regulamin dotyczący wydarzenia stale dostępny będzie na stoisku.
 

- „Fani trampek w stylu street art to akcja, której mieszkańcy Konina się nie spodziewali! Połącznie przyjemnych, owocnych zakupów i spersonalizowanych upominków wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że podczas eventu powstanie wiele użytkowych dzieł sztuki! Cieszymy się, że możemy przekazać naszym Klientom coś, co ich wyraża” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Akcja przygotowana została z uwzględnieniem obowiązujących norm i zasad sanitarnych.
 
Z okazji wyjątkowego wydarzenia Galeria nad Jeziorem zaprasza również do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie. Więcej szczegółów na Fanpage Centrum.

Zapowiada się niezwykle kreatywny weekend! Galeria nad Jeziorem serdecznie zaprasza na zakupy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)