Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 23.10.2021 r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Ocena:

WŁAMAŁ SIĘ DO ALTANY I ZASNĄŁ, OBUDZILI GO POLICJANCI

Konin 10.09.2021 13:45

WŁAMAŁ SIĘ DO ALTANY I ZASNĄŁ, OBUDZILI GO POLICJANCI

Nawet do 10 lat więzienia grozi 22-latkowi z Konina, który włamał się do altany na ogródkach działkowych. Jego celem były wartościowe rzeczy, ale zamiast tego upił się i zasnął. Rano obudzili go policjanci.


W środę 8 września do konińskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do altany na ogródkach działkowych przy ulicy Marii Kownackiej. Oficer dyżurny na miejsce skierował funkcjonariuszy z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego. Policjanci zauważyli w altanie śpiącego mężczyznę w wieku 22 lat, który nie krył zdziwienia widząc nad sobą dwóch mundurowych.Włamywacz do środka budynku dostał się wypychając drzwi tarasowe z rygli. Wewnątrz rozglądał się za wartościowymi rzeczami. Jego uwagę przykuło wino stojące w butelkach i jako koneser tego trunku postanowił go skosztować. 22-latek wypił ponad dwa litry tego alkoholu i zasnął. Włamywacza nad ranem zauważyli właściciele, którzy od razu powiadomili policję.

22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut włamania i kradzieży trzech butelek alkoholu za co grozi mu do 10 lat więzienia. 

Źródło: konin.policja.gov.pl
Grafika: symbole.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)