Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.09.2021 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena:

Piraci na tropie kajaków, czyli trafiony zatopiony na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!

Wielkopolska 26.07.2021 10:15

Piraci na tropie kajaków, czyli trafiony zatopiony na  szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!

To już dzisiaj! Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA rusza z pirackim konkursem w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.  „Mamy już za sobą trzy spływy z sześciu organizowanych w tym roku. Pozostały jedynie miejsca rezerwowe. Dla tych, którzy nie zakwalifikowali się na listę kajakarzy lub po prostu wolą podziwiać wodne atrakcje z lądu aniżeli z pozycji kajaka mamy ciekawą propozycję – facebookowy konkurs „Piraci na tropie kajaków czyli trafiony zatopiony na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!” – mówi Marek Zawidzki, Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA.


Codziennie od 26 do 30 lipca na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA w serwisie Facebook o godz. 12:00 pojawiać się będą plansze z ukrytymi kajakami. Piraci, czyli uczestnicy konkursu mają za zadanie wytropić kajak podając w komentarzu maksymalnie trzy współrzędne. Można ustrzelić kajak  jedno-, dwu- lub trzyosobowy – im mniejszy kajak, tym atrakcyjniejsza nagroda. Do wygrania m.in. rejs statkiem Pociejewo, bilety do kina, gadżety wodniackie, albumy fotograficzne.

Celem konkursu jest promocja wodnych walorów Konina i regionu konińskiego, a w szczególności Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdują się na stronach internetowych www.lotmarina.pl / www.facebook.com/lotmarina

Partnerzy: Miasto Konin, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, Kina Helios, Kino Centrum, Kino OSKARD  oraz Wielkopolska Organizacja Turystyczna.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)