Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.09.2021 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena: 2
4 2

Pierwszy sklep POLOmarket w Golinie k. Konina już otwarty!

Golina 22.07.2021 11:18

Pierwszy sklep POLOmarket w Golinie k. Konina już otwarty!

21 lipca br. (środa) sieć POLOmarket przywitała Klientów w zupełnie nowym sklepie w Golinie (woj. wielkopolskie). Otwarciu sklepu na ul. Poniatowskiego 67 towarzyszył huczny piknik z licznymi atrakcjami.


Nowy supermarket w Golinie, tak jak wszystkie otwarte w ostatnim czasie sklepy, został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci POLOmarket. Jego wizytówką jest przestronność, funkcjonalność dla Klienta, a także dbałość o ekologię.
Szerokie aleje zakupowe i optymalnie dostosowanie układu regałów, wpływają znacząco na komfort codziennych zakupów. Nowoczesne systemy chłodzenia i wyposażenie sklepu mają kluczowe znaczenie dla świeżości i jakości sprzedawanego asortymentu. Wygodny parking i atrakcyjna lokalizacja pozwalają natomiast na bezpieczne i szybkie zakupy, bez dodatkowych utrudnień. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-21:30 oraz w niedziele handlowe 9:00-20:00.

Sieć POLOmarket otwiera regularnie nowe i zmodernizowane obiekty. W najbliższych miesiącach zaplanowała otwarcia sklepów w m.in. Koszalinie, Szczecinie, Smolcu, Sieradzu i Ostrowie Wielkopolskim.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)