Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.09.2021 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena:

Poznańskie Targi Piwne 2021 − spotkajmy się w końcu!

Poznań 21.07.2021 11:23

Poznańskie Targi Piwne 2021 − spotkajmy się w końcu!

Poznańskie Targi Piwne po raz 8. zapraszają do wspólnej zabawy przy doskonałym piwie i świetnym jedzeniu z towarzyszącego im Street Food Spot. Na gości wydarzenia czeka 40 browarów, 15 food trucków oraz cała masa atrakcji - od pokazów wrestlingu i piwnej jogi po… badania profilaktyczne dla panów!


Wszystkich miłośników piwa zapraszamy 30 i 31 lipca 2021 roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie spotkamy się już po raz ósmy podczas Poznańskich Targów Piwnych. Wydarzenie, które dobrze jest już kojarzone z późną jesienią, tym razem otworzy swoje bramy w samym środku lata - dzięki temu zwiedzający będą mogli relaksować się nie tylko na hali, gdzie z kranów będzie lało się orzeźwiające piwo, ale też częściowo pod chmurką - racząc się jedzeniem serwowanym z food trucków i korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.


Poznańskie Targi Piwne to niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Poznania - można tu nie tylko odkrywać niezliczone kombinacje smaków i aromatów zamkniętych w piwie, poradzić się ekspertów i piwowarów czy poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, ale przede wszystkim spędzić radosny czas w gronie przyjaciół. To wydarzenie stworzone zarówno dla osób, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, jak i dla pasjonatów i profesjonalistów z branży piwnej - każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

Pora się spotkać!

Po długich miesiącach spędzonych w domu, wszyscy mamy ochotę na odrobinę rozrywki i spotkania w większym gronie, a te jak wiadomo, najlepiej gdy odbywają się przy szklance piwa. Wokół piwa też krąży spora część atrakcji przygotowanych dla gości Targów.

Jedną z nich jest Poznańska Piwna Mila, która odbędzie się w sobotę, 31 lipca. Przed uczestnikami 1600 metrów do przebiegnięcia, a na trasie obowiązkowe 4 przystanki na małe piwo. 

Asany z butelkami w dłoniach… Brzmi absurdalnie? Jeśli chcecie się przekonać, że joga ze szklanką piwa może być relaksująca i zabawna, to koniecznie wpadajcie na Piwną Jogę - idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o piwowarstwie i branży browarniczej mogą wziąć udział w Piwnej Maturze lub drobnych konkursach odbywających się na scenie.

Ponieważ jednak nie samym piwem człowiek żyje, podczas Targów odbywać się będą także pokazy wrestlingu organizowane przez warszawską federację wrestlingu PpW, będzie można pograć w planszówki czy popularne niegdyś kapsle, a sobotni wieczór zwieńczy silent disco podczas którego ze słuchawkami na uszach będzie można potańczyć w ulubionych rytmach.

Jak co roku na Poznańskie Targi Piwne zawita także ekipa Movember Polska. Celem ich działania jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie męskich chorób. W ramach akcji Movember panowie, w trakcie PTP, będą mieli okazję zrobić badania USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania. Do punktu z badaniami można podejść nawet z piwem w ręce!

Bądź częścią Poznańskich Targów Piwnych i dołącz do nas już dziś!
 
>>> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO https://www.facebook.com/events/2582997635111622
 
Jak co roku na uczestników czekać będzie sklepik festiwalowy, a w nim bogata oferta gadżetów m.in.: szklanki, koszulki i growlery.

Więcej informacji na: http://targipiwne.pl/ oraz https://www.facebook.com/targipiwne/

MIEJSCE:

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego).

GODZINY OTWARCIA:
piątek – 15.00 – 1.00
sobota – 12.00 – 1.00 (sprzedaż biletów i alkoholu do 0:00)

BILETY:

Bilety można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie tobilet.pl  lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.
 
Cena biletu jednodniowego wynosi 20 zł.
Cena biletu dwudniowego to 35 zł. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)