Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 27.07.2021 r. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Ocena:

Bezpłatne badania mammograficzne w Galerii nad Jeziorem

Konin 14.06.2021 11:48

Bezpłatne badania mammograficzne w Galerii nad Jeziorem

Już niebawem, 15 czerwca w Galerii nad Jeziorem ruszy kolejna edycja bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku 50-69 lat. To idealna okazja dla wszystkich mieszkanek Konina i okolic, by zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowo w dniu wydarzenia w salonie ESOTIQ odbędą się darmowe porady brafitterki. Zbliża się lato w dobrym, zdrowym stylu.


Lato tuż - tuż. Plażowe stylizacje, skrupulatnie przemyślane dodatki, wymarzona figura to jednak nie wszystko. Przygotowując się do sezonu letniego warto pomyśleć także o swoim zdrowiu. Z takim przesłaniem rusza kolejna edycja bezpłatnych badań mammograficznych organizowanych cyklicznie na parkingu przed Galerią nad Jeziorem w Koninie. 15 czerwca wszystkie mieszkanki Konina i pobliskich miejscowości w wieku w 50 – 69 lat będą mogły udać się do mobilnego punktu i bezpłatnie zbadać swoje piersi. Zapisy na badania profilaktyczne odbywają się za pośrednictwem strony internetowej https://rejestracja.largo-mammografia.pl lub telefonicznie pod numerami 61 222 37 00, 61 448 13 84 oraz 510 137 571. 
Podczas najbliżej edycji, w dniu wydarzenia w salonie ESOTIQ w centrum handlowym odbędą się darmowe konsultacje brafitterskie. Na miejscu profesjonalny pracownik pomoże Klientkom dobrać i dopasować bieliznę lub stroje plażowe.

„Cykliczne, zupełnie bezpłatne badania mammograficzne organizowane na parkingu przy naszej galerii stały się już tradycją. Cieszymy się, że możemy włączać się w tego typu inicjatywy. Rak to nie wyrok, staramy się jednak uświadomić naszych Klientów, że najważniejsza jest profilaktyka. Wczesna diagnoza może uratować nie tylko zdrowie, ale również życie nasze lub naszych najbliższych, dlatego nieprzerwanie zachęcamy do regularnego badania” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Galerii nad Jeziorem. 

Szeroka oferta handlowa Galerii nad Jeziorem precyzyjne przemyślana przez Właściciela  Pradera Central & Eastern Fund pozwala spełnić stale rosnące oczekiwania klientów. Hipermarket, sklepy średnio powierzchniowe, butiki, strefa restauracyjna oraz kino cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic. Dodatkowe akcje, w tym działania prozdrowotne tj. profilaktyka raka piersi stanowią znakomite uzupełnienie przyjętej polityki rozwoju. 

Galeria nad Jeziorem zaprasza na badania oraz bezpieczne i udane zakupy.

https://chgalerianadjeziorem.pl/


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)