Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.06.2021 r. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ocena:

Niebezpieczne związki - Czwartkowe spotkania z uczelnią

Konin 08.06.2021 11:13 (15 dni temu)

Niebezpieczne związki - Czwartkowe spotkania z uczelnią

W zasadzie wszyscy wiedzą, że alkohol i leki stanowią ryzykowne połączenie, ale warto tę wiedzę poszerzyć, bowiem niebagatelny wpływ na przebieg farmakoterapii ma również odżywianie. O tych zależnościach, oddziaływaniu alkoholu i żywności na skuteczność lekarstw ‒ ich wchłanianie i wydalanie, w wykładzie „Interakcje leków z żywnością i alkoholem" mówić będzie dr n. farm. Agnieszka Saran-Jagodzińska.


Agnieszka Saran-Jagodzińska jest doktorem nauk farmaceutycznych, wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, autorką wielu publikacji naukowych. W zakresie jej zainteresowań naukowych znajdują się m.in. suplementy diety, kwasy tłuszczowe, witaminy, składniki mineralne i profilaktyka chorób układu krążenia.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 10 czerwca o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/ALY0j

Następny wykład pojawi się w kolejny czwartek, o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane są za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

Źródło i fotografia: www.pwsz.konin.edu.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)