Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.06.2021 r. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ocena:

NOWY SALON CCC W GALERII NAD JEZIOREM

Konin 08.06.2021 10:19 (15 dni temu)

NOWY SALON CCC W GALERII NAD JEZIOREM

Wielkie otwarcie nowego salonu CCC w Galerii nad Jeziorem już  8 czerwca. Nowoczesny design, powiększona przestrzeń i rozszerzony asortyment to coś, na co z pewnością czekali wszyscy Klienci. Nowa lokalizacja, niezmienna, wysoka jakość obsługi.


CCC to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wśród konsumentów marek w całej Polsce. Niekwestionowany lider na polskim rynku obuwniczym działa aktualnie już w 29 krajach świata i stale się rozwija. Wielka metamorfoza stopniowo wdrażana we wszystkich salonach sprzedaży – w tym w Galerii nad Jeziorem w Koninie, jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania Klientów. Odświeżenie  wizerunku marki jest niezwykle istotnym elementem rozwoju, który opiera się na trzech głównych filarach: mody i różnorodności, nowoczesności i otwartości oraz trendzie eko czyli społecznej odpowiedzialności.

Wprowadzone zmiany z całą pewnością zauważą Klienci Galerii nad Jeziorem. Nowa lokalizacja i powiększona przestrzeń sklepu bez wątpienia przełożą się na komfort codziennych zakupów, a odmienione logo przyciągnie uwagę kupujących. W salonie pojawiły się również nowoczesne ekrany LED, a także podzielona na damską, męską i dziecięcą sekcje przestrzeń dzięki której każdy z Klientów z łatwością znajdzie coś dla siebie. 

W związku z wielkim otwarciem zaplanowano atrakcyjne promocje. Kupujący będą mogli skorzystać z 20% rabatu  na drugą parę i 30% na trzecią parę sandałów, klapków i espadryli.

 - Cieszymy się, że nasi Klienci już niebawem będą mogli dokonać zakupów w nowym,  powiększonym salonie CCC. To znana i ceniona marka, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina. Naszym priorytetem jest tworzenie szerokiej i różnorodnej oferty, dlatego jesteśmy przekonani, że nowoczesna odsłona marki spodoba się wszystkim odwiedzającym, a powiększony asortyment zachęci do wiosennych i letnich zakupów – Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników obiektu Galeria nad Jeziorem w pełni zastosowała się do obowiązujących obostrzeń. Przy wejściach głównych oraz w toaletach rozstawione zostały dozowniki z płynem do dezynfekcji. Regularnie odkażane są wszystkie elementy na pasażach – podłogi, kosze na śmieci, donice, klamki, poręcze, a także podłogi i ściany korytarzy wiodących do toalet. Dokładnej dezynfekcji poddawane są wszystkie urządzenia i wyposażenie toalet. Warto podkreślić, że pomieszczenia toalet oraz przestrzeni specjalnych tj. Pokój Rodzica z Dzieckiem, poddawane są regularnemu ozonowaniu. Opis wszystkich wdrożonych w centrum procedur bezpieczeństwa dostępny jest na stronie www.chgalerianadjeziorem.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)