Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 11.08.2022 r. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Ocena:

Zabezpieczenia altanek sprawdzane przez kolskich policjantów

Koło 24.04.2021 09:52

Zabezpieczenia altanek sprawdzane przez kolskich policjantów

Kolscy stróże prawa spotykali się w miniony weeekend z gospodarzami rodzinnych ogrodów działkowych Nad Zalewem w Ruszkowie. Sprawdzali także zabezpieczenia altanek. 


Policja przekazywała działkowcom dane kontaktowe do dyżurnego KPP oraz do ich dzielnicowego, aby ułatwić im zgłaszanie jakiegokolwiek naruszenia prawa. 

Policja doradza działkowcom dokonywanie częstych kontroli ich własnych działek, jak również działek ich sąsiadów; zainteresowanie się nieznanymi samochodami parkującymi w okolicy, zapisywanie ich numerów rejestracyjnych i przekazywanie uwag do najbliższych jednostek policji; zadbanie o bezpieczeństwo własnego mienia pozostawionego w domkach letniskowych / altanach poprzez zakładanie solidnych zamków w drzwiach, montaż okiennik i wzmocnienie ościeżnic; umieszczanie narzędzi w zabezpiezonych schowkach po pracy; zapisywanie istotnych cech identyfikacyjnych przedmiotów pozostawionych na działce w celu przeciwdziałania kradzieżom oraz pomocy w odszukaniu skradzionej / zagubionej własności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)