Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 03.12.2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena: 1
1 0

Już jest nowy Osiedlowy Dom Kultury ’Zatorze’

18.11.2020 22:44 (14 dni temu)

Już jest nowy Osiedlowy Dom Kultury ’Zatorze’

Już jest nowy, w nowym miejscu Osiedlowy Dom Kultury w budynku SM „Zatorze” przy ul. Noskowskiego. Czeka na mieszkańców i jak tylko będzie to możliwe przywita wszystkich zainteresowanych. A dziś zachęcamy do wirtualnego spaceru po wyremontowanych wnętrzach.


- Była dokumentacja i plany remontu poprzedniej siedziby ODK, ale pochłonąłby on 1,2 mln zł. Na to nas nie stać – mówi Maciej Ostrowski, prezes SM „Zatorze”. - Inwestycja w postaci zaadaptowania pomieszczeń dla ODK w budynku spółdzielni, zwróci się za około 4 lata. Mamy już zadeklarowane osoby, które będą wynajmowały sale – dodaje.

 

Po remonci w nowej lokalizacji do dyspozycji będą:

 

- trzy sale, w tym jedna gimnastyczna przeznaczona do zajęć dla seniorów, jogi czy pilatesu.

- dwie sale konferencyjne, pomiędzy którymi stanęła rozsuwana ściana, gdzie jedno z pomieszczeń wyposażone zostało w projektor, a drugie w tablicę multimedialną. 
 

 

Nowością będzie też możliwość rezerwacji i wynajęcia „biurka na godziny” dla tych, którzy np. do pracy potrzebując spokoji i ciszy.

 

- Ta powierzchnia w zupełności nam wystarczy, a placówka będzie pod naszą kontrolą. Nie trzeba będzie tu dodatkowego pracownika – mówi Maciej Ostrowski. - Wszystko mamy gotowe od tygodnia, ale nie było oficjalnego otwarcia. Ze względu na epidemię koronawirusa dom kultury na razie nie może działać – dodaje.

Osiedlowy Dom Kultury "Zatorze" już czeka na mieszkanców osiedla!joanna Data: 19.11.2020 10:13 ID:12266
super , czekamy na otwarcie

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)