Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 11.08.2022 r. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Ocena: 2
2 0

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ nagrodzona w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”

16.11.2020 22:08

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ nagrodzona  w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”

W X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” 2020 Fundacja PODAJ DALEJ zajęła II miejsce i zdobyła wyróżnienie za projekty, które podnoszą jakość życia osób z niepełnosprawnościami. Celem Konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było nagrodzenie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2019 i/lub 2020 w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami.


Kapituła Konkursu zatwierdziła 24 zgłoszenia konkursowe i dokonała wyboru Laureatów i Wyróżnionych w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.


Laureatami X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” zostali:


I miejsce i 20 tys. zł – Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA 


II miejsce i 15 tys. zł – Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową


III miejsce i 10 tys. zł – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody

 

 

Wyróżnienia i po 2,5 tys. zł w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” otrzymali:

 

- Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna edycja 2019


- Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach za działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami.

 

 

Gratulacje dla Iwony Grześkowiak i Macieja Wiatrowskiego, którzy prowadzą nagrodzone projekty oraz całego Zespołu Fundacji PODAJ DALEJ, który codziennie zmienia świat na lepszy! 

O nagrodzonych projektach więcej piszemy na stronach www.mieszkaniatreningowe.pl oraz Wielkopolska Dostępna.

Hannibal Data: 18.12.2020 14:22 ID:12278
Piękny Człowiek, pozostawił po sobie tą Piękną Fundację. która działa. Wielki Szacunek dla Was Kochani.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)