Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena: -1
0 1

26/27 sierpnia - wyłączenie z ruchu zachodnią nitkę na Trasie Bursztynowej

25.08.2020 19:39

26/27 sierpnia - wyłączenie z ruchu zachodnią nitkę na Trasie Bursztynowej

W związku z naprawą kabli sprężających na Trasie Bursztynowej w Koninie od dnia 26.08.2020. (w godzinach nocnych z dnia 26 na 27)  zostanie wyłączona z ruchu zachodnia nitka Trasy Bursztynowej (kierunek do Starego Miasta) na odcinku od ronda Miast Partnerskich do węzła z ul. Nadrzeczną.


Ruch samochodów będzie odbywał się na tym odcinku drogi krajowej nr 25 po stronie wschodniej, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Taka zmiana organizacji ruchu może potrwać około 3 miesięcy.
Wyłączenie z ruchu zachodniej nitki związane jest z wymianą 5 wadliwych kabli. Prace zaczęły się już w maju, ale wtedy nie było konieczności wprowadzania zmian w organizacji ruchu. Dodajmy, że na mocy porozumienia między Miastem a wykonawcami: firmą PORR S.A. oraz Freyssinet sp. z o.o. Miasto nie poniesie z tego tytułu kosztów.


Wymiana prowadzona na nitce zachodniej - jak podkreśla Zarząd Dróg Miejskich - oznacza zakończenie naprawy kabli wskazanych w ekspertyzach technicznych. Przypomnijmy, do tej pory wymienione zostały 4 takie elementy na wschodniej nitce Trasy Bursztynowej.

Kierowca Data: 27.08.2020 10:59 ID:12221
No to będzie w mieście jeden, duży KOREK !!! Trasa Bursztynowa, ul. Przemysłowa (budowa wiaduktu), u. Kleczewska, a do tego od kilku dni mały "remoncik" (wymiana rur ?) na 1 Maja. A do tego 1 września uczniowie do szkół.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRACONE MIENIE ODZYSKANE, SPRAWCY ZATRZYMANI – TAK WŁAŚNIE DZIAŁAJĄ NASI KRYMINALNI Pożar na terenie huty w Koninie Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta Dezynfekcja budynku II LO w Koninie 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny XXIII Gala Konińskiego Biznesu Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej.