Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 29.09.2020 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Ocena:

Pyzdry wkrecaja sie na pomaganie

Pyzdry 04.08.2020 10:48

Pyzdry wkrecaja sie na pomaganie

W naszym mieście pojawiło się dziś wielkie serducho na nakrętki. Ma ono zachęcać do recyklingu, a także pomagania chorym dzieciom z naszej gminy.

Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologiczych, polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Codziennie pozbywamy się nakrętek po napojach i detergentach. Dlaczego więc nie wesprzeć innych, odkładając je, zamiast wyrzucać.


Zachęcamy Was do wkręcenia się w pomaganie-

Wrzucajcie nakrętki (nie ma znaczenia wielkość i kolor) do serca, które stoi przy  Przedszkolu ,,Bajkowy Świat'' w Pyzdrach! Potrzebna jest każda ilość!

Zebrany towar przekażemy zaprzyjaźnionej firmie recyklingowej, a wypracowane środki przeznaczymy na leczenie najmłodszych mieszkańców.

Zadanie realizuje Gmina i Miasto Pyzdry.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRACONE MIENIE ODZYSKANE, SPRAWCY ZATRZYMANI – TAK WŁAŚNIE DZIAŁAJĄ NASI KRYMINALNI Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi Pożar na terenie huty w Koninie W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Dezynfekcja budynku II LO w Koninie Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny XXIII Gala Konińskiego Biznesu Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej.