Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena:

Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek

Koło 03.08.2020 11:49

Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek

Dzielnicowi z kolskiej komendy przyłączyli się do działań w ramach kampanii “Ratujmy naszą Planetę”. Wspólnie z organizatorami akcji sadzili drzewa na terenie parków miejskich naszego miasta.


Akcja “Ratujmy naszą Planetę” została zainicjowana przez zaangażowanego w ochronę powietrza kolanina Waldemara Rąbczewskiego. Sadzonki drzew Paulownia Shan Tong zostały wyhodowane przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kole. Gdy były już na tyle duże, by je posadzić, za zgodą lokalnych władz, postanowiono zrobić to na terenie naszego miasta.

Do akcji przyłączyli się kolscy dzielnicowi, asp. Paweł Zając i mł. asp. Łukasz Frankowski, którzy wraz z inicjatorami przedsięwzięcia, posadzili drzewka na terenie kolskich parków.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRACONE MIENIE ODZYSKANE, SPRAWCY ZATRZYMANI – TAK WŁAŚNIE DZIAŁAJĄ NASI KRYMINALNI Pożar na terenie huty w Koninie Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta Dezynfekcja budynku II LO w Koninie 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny XXIII Gala Konińskiego Biznesu Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej.