Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn”

Pyzdry 31.07.2020 12:41 (12 dni temu)

Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn”

Rozpoczął się ostatni etap budowy światłowodów w Pyzdrach. W ciągu najbliższych miesięcy całe miasto zostanie więc pokryte siecią, umożliwiającą korzystanie z szybkiego Internetu.


Zapewne już zgłaszają się do Państwa przedstawiciele handlowi różnych operatorów, oferując różne opcje i możliwości. Na co się zdecydujecie jest naturalnie Waszą prywatną sprawą. Jednakże krajobraz i wizerunek miasta to już sprawa publiczna. Dlatego kierujemy apel do Państwa o jak najbardziej powszechne przełączanie swoich dotychczasowych usług telekomunikacyjnych na technologię światłowodową. Tylko w ten sposób możemy sprawić, że mało estetyczne linie napowietrzne staną się bezużyteczne, a tym samym znikną z naszego otoczenia.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” Komunikat UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek