Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 03.12.2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena:

Wakacyjna przygoda w KDK

20.07.2020 22:17

Wakacyjna przygoda w KDK

Muzyka, taniec i film towarzyszą w tym roku letnim warsztatom artystycznym, które odbywają się w Konińskim Domu Kultury. 


Mimo obostrzeń sanitarnych i limitu miejsc, w warsztatach wakacyjnych bierze udział dziennie blisko trzydzieści osób.  Instruktorzy: Marta Merdzińska, Anna Cherniei, Mirosław Grzanka, Grzegorz Ambroziak, Jacek Szczepankiewicz oraz Andrzej Moś, przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć. Od poniedziałku do piątku zapraszają do udziału w warsztatach breakingu, tańca jazzowego i modern, disco dance oraz tańca towarzyskiego. Odbywają się również zajęcia gry na keyboardzie oraz spotkania w Amatorskim Klubie Filmowym MUZA. 


Od 21 lipca do kalendarza wakacyjnych warsztatów artystycznych dołączą także zajęcia plastyczne, prowadzone przez Katarzynę Mijakowską z Atelier Kredka oraz warsztaty jazzowe prowadzone przez Martę Merdzińską. 


By wziąć udział w zajęciach, trzeba wcześniej zapisać się na listę uczestników (tel. 63 211 31 33 wew. 29). 


Lato w Konińskim Domu Kultury to również seanse filmowe dla najmłodszych. Te odbywają się w Kinie Centrum codziennie o godz. 14.00. Bilety dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas, na każdy z filmów kosztują 6,50 zł. 


Kino Centrum i KDK zapraszają także do Kina pod Gwiazdami. Najbliższy seans w piątek, 24 lipca. O godz. 22.00, na placu przed KDK, wspólnie obejrzymy amerykańską komedię ,,Wszyscy moi mężczyźni”. Wstęp wolny. Obowiązują maseczki i limit 150 miejsc. 

 

Więcej o zajęciach letnich w KDK dowiesz się na stronie: www.kdk.konin.pl 
Foto: Jakub Ścibor Ratajczyk

Wakacyjna przygoda w KDK


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)