Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.01.2021 r. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Ocena:

11 lipca - zmiany w ruchu na Kleczewskiej

Konin 10.07.2020 09:18

11 lipca - zmiany w ruchu na Kleczewskiej

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie, w porozumieniu z wykonawcą robót firmą GBW sp. z o.o.  informuje, że w dniu 11.07.2020 r. (sobota) od godz. 9:00 do godzin wieczornych nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Kleczewskiej. Z uwagi na konieczność ułożenia masy bitumicznej na fragmencie ulicy Kleczewskiej, odcinek od ul. Brunatnej do ul. Paderewskiego zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Objazd odbywać się będzie ulicami Brunatna-Przemysłowa-Paderewskiego.


Na czas prowadzonych prac dojazd do osiedla Międzylesie oraz posesji przyległych do ul. Kleczewskiej odbywać się będzie od strony skrzyżowania ulic Kleczewska- Paderewskiego.

W związku z powyższym prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do oznakowania zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu drogowego. Dodajmy, że po wykonaniu tych prac ruch wahadłowy przed skrzyżowaniem z ul. Brunatną zostanie zniesiony, zostanie tam przywrócony ruch dwukierunkowy.

Komunikat MZK:
Uwaga pasażerowie linii 53!

W związku z planowanym na sobotę całkowitym zamknięciem dla ruchu kołowego fragmentu ulicy Kleczewskiej, od skrzyżowania z ulicą Paderewskiego do skrzyżowania z ulicą Brunatną, autobusy linii 53 pojadą zmienioną trasą. Zmiana dotyczy wyłącznie dnia 11 lipca.

W związku z tym linia 53, jadąc z kierunku Kozarzewek/Kazimierz Biskupi/Sokółki od miejscowości Posada, zmieni trasę i poprowadzi ul. Brunatną, zatrzymując się na tymczasowym przystanku obok stadniny koni, dalej ulicą Przemysłową z przystankiem na żądanie Przemysłowa-Okólna, całkowicie omijając osiedla Międzylesie i Zatorze, i dalej wróci na swoją trasę. Kursy linii 53 jadące w przeciwnym kierunku, również pojadą zmienioną trasą, czyli jadąc od Ronda Solidarności ulicą Przemysłową w kierunku północnym, nie skręcą w Paderewskiego, tylko pojadą prosto aż do skrzyżowania z ulicą Brunatną, którą dojadą do Posady i dalej wg właściwej trasy.

Czas przejazdu poszczególnych kursów może się nieznacznie wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)