Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 14.08.2020 r. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Ocena:

12 PRAW JAZDY ZATRZYMANYCH PRZEZ OSTATNI WEEKEND

03.07.2020 09:18

12 PRAW JAZDY ZATRZYMANYCH PRZEZ OSTATNI WEEKEND

Tylko w pierwszy weekend wakacji funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej policji zatrzymali 12 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym.


26 czerwca wszystkie dzieci zakończyły rok szkolny i rozpoczęły długo oczekiwane wakacje. Wolny czas najmłodszych pociech idzie w parze z urlopami wypoczynkowymi i wyjazdami w malownicze regiony Polski, do których każdy chce dotrzeć jak najszybciej. Należy jednak pamiętać, że nadmierna prędkość i brawurowa jazda to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych. Konińscy policjanci postanowili wyjść naprzeciw pędzącym za szybko kierowcom i ostudzić ich entuzjazm.

 

Przez 3 dni konińska drogówka zatrzymała 12 praw jazdy. Rekordzista swoim osobowym BMW na trasie K-25 w terenie zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 65 kmh. Przez najbliższe 3 miesiące cała dwunastka będzie musiała zamienić swój dotychczasowy środek transportu na komunikację miejską lub rower.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Komunikat Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek Syreny zabrzmią w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ROZBIŁ AUTO PODCZAS UCIECZKI PRZED POLICJĄ