Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 14.08.2020 r. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Ocena:

CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU

30.06.2020 20:57

CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU

49-letni mieszkaniec gminy Ślesin chciał spalić dom z rodziną znajdującą się wewnątrz budynku. Mężczyzna chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Ślesinie. Usłyszał już prokuratorski zarzut usiłowania zabójstwa do którego się nie przyznał. Decyzja sądu wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt.


Sytuacja ta wydarzyła się wieczorem 20 czerwca. Funkcjonariusze otrzymali informacje, że w jednej z miejscowości gminy Ślesin mężczyzna podpalił poddasze swojego dom w którym znajdowała się jego żona wraz z dwójką dzieci w wieku 13 i 15 lat oraz szwagierka z 8-letnim dzieckiem.

 

49-latek podłożył ogień na poddaszu, a uciekając z domu powiedział swojej szwagierce, że ich spali. Na szczęście wszyscy domownicy zdążyli opuścić budynek, a strażacy ugasili pożar. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który po chwili został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

 

Mężczyzna dziś usłyszał prokuratorskie zarzut usiłowania zabójstwa do którego się nie przyznał. Decyzja Sądu wobec 49-latka zastosowano tymczasowy areszt. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu dożywocie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Komunikat Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek Syreny zabrzmią w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ROZBIŁ AUTO PODCZAS UCIECZKI PRZED POLICJĄ