Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena:

Andrzej Duda w Koninie!

26.06.2020 12:22 (15 dni temu)

Andrzej Duda w Koninie!

Andrzej Duda pierwsza tura, konstytucja, co z klimatem - takie okrzyki można było usłyszeć na konińskim bazarze podczas porannej wizytę prezydenta Andrzeja Dudy.


W ostatnim dniu kampanii kandydat odwiedza Wielkopolskę. Był w Kole, Wierzbinku i w Koninie  Z Wierzbinka, Andrzej Duda  udał się do Konina  godz. 8.30 spotkał się z mieszkańcami  na placu targowym przy ul. Wodnej, w starej części Konina.Na bazarze pojawił się tłum, wiele osób zapomniało o pandemii i nie założyło maseczek, nie utrzymywało też odległości.  Wizyta wywołała wiele emocji. Oprócz głosów poparcia i życzeń wygranej, podczas spotkania pojawiły się także głosy krytyczne, w obronie konstytucji i pytania o klimat, co spowodowało przepychanki ze strony zwolenników prezydenta.To już ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi w Polsce. O północy zaczyna się cisza wyborcza, która potrwa do czasu zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę 28 czerwca 2020.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!