Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.08.2020 r. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Ocena:

Andrzej Duda w Koninie!

26.06.2020 12:22

Andrzej Duda w Koninie!

Andrzej Duda pierwsza tura, konstytucja, co z klimatem - takie okrzyki można było usłyszeć na konińskim bazarze podczas porannej wizytę prezydenta Andrzeja Dudy.


W ostatnim dniu kampanii kandydat odwiedza Wielkopolskę. Był w Kole, Wierzbinku i w Koninie  Z Wierzbinka, Andrzej Duda  udał się do Konina  godz. 8.30 spotkał się z mieszkańcami  na placu targowym przy ul. Wodnej, w starej części Konina.Na bazarze pojawił się tłum, wiele osób zapomniało o pandemii i nie założyło maseczek, nie utrzymywało też odległości.  Wizyta wywołała wiele emocji. Oprócz głosów poparcia i życzeń wygranej, podczas spotkania pojawiły się także głosy krytyczne, w obronie konstytucji i pytania o klimat, co spowodowało przepychanki ze strony zwolenników prezydenta.To już ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi w Polsce. O północy zaczyna się cisza wyborcza, która potrwa do czasu zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę 28 czerwca 2020.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Ćwiczenia na Jeziorze Powidzkim Rozpoczęły się prace na drogach