Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 27.07.2021 r. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Ocena:

Kino pod Gwiazdami już w piątek!

25.06.2020 22:58

Kino pod Gwiazdami już w piątek!

Zapraszamy w piątek, 26 czerwca do Kina pod Gwiazdami. Spotykamy się o 22.00 na placu przed KDK. Wyświetlimy polską komedię ,,Śniadanie do łóżka”.


To historia zdolnego, choć pechowego kucharza Piotra (Tomasz Karolak), który ku swemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) - szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Podczas seansu dowiemy się czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania?


To będzie pierwsze w tym sezonie kino plenerowe w Koninie. Kolejne filmy 10 lipca – wtedy zobaczymy polską komedię ,,Gotowi na wszystko. Exterminator” oraz 24 lipca, kiedy wyświetlimy komedię produkcji amerykańskiej ,,Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli głównej. Do zobaczenia w Kinie pod Gwiazdami przed Konińskim Domem Kultury!
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)