Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.08.2020 r. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Ocena: 1
1 0

Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska

22.06.2020 22:33

Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska

Trwają intensywne prace przy budowie nowego przebiegu ul. Kleczewskiej. Realizowanych jest jednocześnie kilka odcinków nowej ulicy. Drogowcy kończą układanie instalacji podziemnych oraz budują nowe odcinki.


Na ukończeniu jest budowa nowego przepustu na wysokości wymienników MPEC. Widać wyraźny zarys przyszłej wewnętrznej drogi dojazdowej do Międzylesia. Odcinek nowych jezdni do skrzyżowania z Brunatną czeka na ostatnia ścieralną warstwę asfaltu.

 

Przy zachodniej drodze wewnętrznej montowane są barierki ochronne, a przy ogródkach działkowych wyraźnie widać przyszły dojazd do nich i fragment ronda. Układane są też chodniki i ścieżki rowerowe.

 

Prace odbywają się bez wyłączenia ruchu kołowego. Stąd utrudnienia dla kierowców, którzy niestety muszą się uzbroić jeszcze w cierpliwość.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Ćwiczenia na Jeziorze Powidzkim Rozpoczęły się prace na drogach