Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 13.08.2020 r. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Ocena:

KOLEJNE ZMIANY KADROWE W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W KONINIE

17.06.2020 19:23

KOLEJNE ZMIANY KADROWE W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W KONINIE

15 czerwca w Wydziale-Sztab Policji i Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie nastąpiły kolejne zmiany kadrowe.


Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Koninie podinsp. Mariusza Jaworskiego stanowisko Naczelnika Wydziału-Sztab Policji zostało powierzone st. asp. Łukaszowi Majewskiemu, który do tej pory pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika. Jego miejsce zostało natomiast powierzone asp. szt. Dariuszowi Staszakowi. W Wydziale Prewencji szef konińskiej policji również dokonał zmiany i powierzył stanowisko Zastępcy Naczelnika podkom. Przemysławowi Bednarzowi.

 

Każdy z wymienionych funkcjonariuszy swoją służbę rozpoczynał na ulicy. Dzięki nabytej wiedzy oraz swojemu zaangażowaniu w wykonywane obowiązki służbowe, mogli stopniowo zdobywać kolejne szczeble zawodowej kariery.

 

Teraz szef konińskiej policji postawił przed nimi nowe zadania. Wierzymy, że cała trójka wywiąże się z nich wzorowo. Jednocześnie gratulujemy objęcia nowych stanowisk i życzymy dalszych sukcesów.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” Komunikat UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek