Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.08.2020 r. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Ocena: 0
1 1

Awantura z użyciem broni przed centrum handlowym - padły strzały

10.06.2020 09:03

Awantura z użyciem broni przed centrum handlowym - padły strzały

O sprawie informuje portal wlkp24.info. 

 

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce wczoraj wieczorem w Ostrowie Wielkopolskim. W okolicach jednej z galerii handlowych doszło do awantury między trzema mężczyznami. Podczas kłótni wybito szybę w samochodzie jednego z nich.


Jak relacjonuje portal w pewnym momencie właściciel uszkodzonego pojazdu wyciągnął broń. Padły strzały. A ze wstępnych ustaleń policji wynika, że między mężczyznami "doszło do pościgu".


Wiadomo, że dwóch mężczyzn jest już w rękach policjantów - jeden z nich został przewieziony do szpitala. Jak przekonują funkcjonariusze, zatrzymanie trzeciego mężczyzny to kwestia czasu, bo znana jest jego tożsamość. 


Policjanci zabezpieczyli broń z której strzelano.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Ćwiczenia na Jeziorze Powidzkim Rozpoczęły się prace na drogach