Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena:

MZK uruchamia nową linię - 68

29.05.2020 19:49

MZK uruchamia nową linię - 68

Od 1 czerwca uruchomiona zostanie nowa linia 68. Połączy ona osiedle Piłsudskiego z Grójcem. Linia 68 nie będzie dojeżdżała do Dworca PKP, tylko pojedzie Przemysłową, co z pewnością skróci czas dojazdu ze Starówki na V Osiedle.
Dodatkowo jesienią powstać ma przystanek na Przemysłowej obok komendy policji umożliwiający szybkie dotarcie do wydziałów Urzędu Miejskiego, KMP, MDK czy hali "Rondo".
Początkowo linia pojedzie na 12 kursach w kierunku ul. Grójeckiej i 12 kursach w kierunku ul. Piłsudskiego, ale MZK Konin nie wyklucza zwiększenia jej częstotliwości. Nową linię 68 docelowo obsługiwać będzie autobus o napędzie elektrycznym.Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!