Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 23.10.2021 r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Ocena: 1
1 0

POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA

19.05.2020 17:05

POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA

Wczoraj mł. asp. Wioleta Wiśniewska oraz sierż. Krzysztof Kubacki z Komisariatu Policji w Kleczewie podczas interwencji podjęli resuscytację wobec 26-latka, który próbował popełnić samobójstwo poprzez zadzierzgnięcie się na klamce drzwi od swojego pokoju. Po kilku minutach udało się policjantom przywrócić czynności życiowe mężczyzny.


Do tej sytuacji doszło 17 maja tuż po godzinie 20:00. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kleczewie otrzymali zgłoszenie od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie, że w jednym z mieszkań 26-latek chce popełnić samobójstwo.

 

Kleczewscy stróże prawa natychmiast pojechali pod wskazany adres wiedząc, że każde takie zgłoszenie należy traktować bardzo poważnie. W ciągu kilku minut dotarli na miejsce. Niemal w tym samym czasie podjechała osoba zgłaszająca, która posiadała przy sobie klucze do mieszkania 26-latka.

 

Policjanci weszli do środka i zauważyli mężczyznę, który podjął próbę samobójczą poprzez zadzierzgnięcie się na klamce od pokoju. Mł. asp. Wioleta Wiśniewska i sierż. Krzysztof Kubacki odcięli sznur owijający szyję mężczyzny i sprawdzili jego czynności życiowe. Gdy okazało się, że ich nie wykazuje, przystąpili natychmiast do resuscytacji. Po kilku minutach udało się przywrócić czynności życiowe 26-latka. Mężczyzna został przekazany załodze pogotowia, która przetransportowała go do szpitala.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)