Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 30.05.2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Ocena: -1
0 1

MOPR ostrzega - uwaga na oszustów!

29.04.2020 19:41 (31 dni temu)

MOPR ostrzega - uwaga na oszustów!

Niestety, trudną sytuację pandemii próbują w naszym mieście wykorzystać nieuczciwe osoby. Ktoś próbował podszyć się pod pracownika socjalnego MOPR i przekonywał starszą osobę do pokazania pieniędzy.


Informujemy, że zanim pracownicy socjalni pojawią się z wizytą, dzwonią i umawiają się na konkretny dzień i godzinę. Podają też swoje imię i nazwisko. Proszą, by – jeśli to możliwe - podczas wizyty obecny był ktoś z Państwa rodziny. Zawsze mają przy sobie legitymację służbową, o której okazanie można poprosić. Dodatkowo, w razie wątpliwości, mogą Państwo skontaktować się z kierownikiem pracowników socjalnych MOPR, numer telefonu 63 24 99 629.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! MZK uruchamia nową linię - 68 Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Konin na różowo