Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 30.05.2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Ocena: 1
1 0

MZK - Zmiana kursów linii 51 i 60

29.04.2020 19:40 (31 dni temu)

MZK - Zmiana kursów linii 51 i 60

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje, że z dniem 27 kwietnia, z uwagi na przebudowę ulicy Wyzwolenia (od skrzyżowania z ulicą Sosnową do skrzyżowania z ulicami Zakole i 11 Listopada), na czas ograniczeń w ruchu związanych z inwestycją, która planowo potrwa do 31 lipca 2020 r. będzie nieczynny przystanek na ulicy Wyzwolenia.


W związku z powyższym wszystkie kursy linii 60 będą kursowały objazdem ulicami Sosnowa, Okólna, Zakole i odwrotnie, nie zatrzymując się na przystankach na trasie objazdu.

 

Dla linii 51 MZK wprowadza zmianę trasy, która dotyczy kursów z oznaczeniem „c”. Autobusy będą kursowały trasą bez wjazdu w ulice: Wyzwolenia, Sosnowa, Okólna i Zakole.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! MZK uruchamia nową linię - 68 Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Konin na różowo