Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena:

NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE – WYŁĄCZNIE PRZEZ TELEFON

25.03.2020 14:01 (15 dni temu)

NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE – WYŁĄCZNIE PRZEZ TELEFON

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze komunikat Ministerstwa Sprawiedliwości, tymczasowo zawiesza się - od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania - udzielanie porad osobiście we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działających na terenie miasta Konina i organizuje się udzielanie porad wyłącznie telefonicznie.


Odwołane zostają wszystkie wcześniej umówione wizyty w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktach nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Miasta Konina.


Aby ustalić termin udzielenia porady lub świadczenia poradnictwa obywatelskiego - prosimy o kontakt pod nr tel. 63 240-13-72  ( w godzinach 7.30 – 15.30) lub mailowy pawel.pyrzynski@konin.um.gov.pl
Oto dokumenty potrzebne do uzyskania porady prawnej, których skan – po wypełnieniu - należy przesłać na adres pawel.pyrzynski@konin.um.gov.pl : 
https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl/pl/aktualnosci/news,14909,komunikat-w-zwiazku-z-zagrozeniem-covid-19.html


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Ekonomia w czasach zarazy, czyli ile trzeba zarobić, żeby nic nie zarobić? Konin: Raport z 1 kwietnia w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2