Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena: 1
1 0

TELEFONICZNE WSPARCIE DLA MIESZKAŃCÓW KONINA

25.03.2020 08:54 (16 dni temu)

TELEFONICZNE WSPARCIE DLA MIESZKAŃCÓW KONINA

Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Koninie oferuje mieszkańcom miasta telefoniczne wsparcie psychologiczne i pedagogiczne. 


Rodzice, którzy w tym szczególnym czasie pozostają w domach ze swoimi dziećmi, mogą skonsultować się z pracownikami pedagogicznymi Poradni. Psycholodzy gotowi są wesprzeć osoby, które odczuwają lęk, czy też niepewność w czasie pandemii i pozostawania w odosobnieniu.

 

W sytuacjach kryzysowych, pilnej potrzeby wsparcia Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Koninie jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu 63 243 18 66.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Ekonomia w czasach zarazy, czyli ile trzeba zarobić, żeby nic nie zarobić? Konin: Raport z 1 kwietnia w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2