Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 31.05.2020 r. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Ocena:

Sesja Rady Miasta Konina ze szczególnymi zasadami bezpieczeństwa

Konin 20.03.2020 10:35

Sesja Rady Miasta Konina ze szczególnymi zasadami bezpieczeństwa

Informacja Przewodniczącego Rady Miasta Konina Tadeusza Wojdyńskiego oraz Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego w sprawie sesji Rady Miasta Konina: "Informujemy, że sesja Rady Miasta Konina i połączone posiedzenie komisji stałych RMK zwołane na 25 marca br. odbędą się w wyznaczonym terminie, ale z ograniczeniami wynikającymi z wprowadzenia w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego.


Przygotowując salę obrad, zachowamy wszelkie możliwe standardy bezpieczeństwa. Zachowamy odstęp między stanowiskami radnych. Do sali ratuszowej zapraszani będą pojedynczo jedynie ci kierownicy wydziałów UM oraz kierownicy jednostek organizacyjnych, których dotyczyć będą konkretne punkty porządku sesji. Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa prosimy osoby, których obecność na posiedzeniu nie jest konieczna, by zrezygnowały z osobistego udziału w nim. Zainteresowani obradami mogą śledzić ich przebieg w czasie rzeczywistym za pomocą transmisji na stronie www.konin.pl.  

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i  przestrzegania standardów sesja będzie nadzorowana przez Straż Miejską".


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA MZK uruchamia nową linię - 68 Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Konin na różowo Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie