Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.09.2021 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena:

8. Nocny Maraton Gier w III Liceum w Koninie

Konin 19.02.2020 10:19

8. Nocny Maraton Gier w III Liceum w Koninie

W najbliższy piątek 21 lutego w III Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Koninie odbędzie się kolejna już 8. edycja Nocnego Maratonu Gier. To wydarzenie, które od 8 lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem co przekłada się na stale rosnącą liczbę uczestników. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 150 uczniów szkoły oraz miłośników gier spoza placówki, w tym absolwentów i sympatyków z różnych miast Polski.


W tym roku zarejestrowanych jest już ponad 200 uczestników! Uczestnicy przez całą noc, ponad 10 godzin, grają w gry: planszowe, sportowe, karciane, logiczne, czy na konsolach. Jej celem jest wspólna integracja, popularyzacja gier i kreatywne spędzanie czasu. To wydarzenie, którego odpowiednika nie znaleziono na terenie naszego kraju.

 

W tym roku po raz trzeci pojawi się całonocny pokój zagadek, w którym będą przygotowane specjalne zagadki, jak również uczestnicy będą mieli okazję zagrać w popularnego ’’Cymbergaja’’. Nocny Maraton Gier został objęty honorowym patronatem prezydenta miasta Konina. Ponadto naszemu wydarzeniu patronują największe wydawnictwa gier oraz firmy m.in.: Alexander, Lacerta, Nasza Księgarnia, Lucrum Games, G3, Park makiet Mikroskala, Astra Coffe&Tea, Stowarzyszenie Nonstop, Banki Żywności, Konfeo.com, DaGrasso. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma na zakończenie pamiątkowy gadżet.

 

Najbliższa edycja imprezy rozpocznie się w piątkowy wieczór 21 lutego o godz. 19:00 i zakończy się w sobotę nad ranem 22 lutego 2019 roku o godzinie 7:00.

 

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzin naszego wydarzenia. Będzie nam niezwykle miło Państwa gościć. To impreza o bardzo ciekawej i oryginalnej formule. Uprzejmie proszę o przesłanie wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem lub rezygnacją z uczestnictwa naszego zaproszenia. Mamy jednak gorącą nadzieję, że pojawią się Państwo na 8. Nocnym Maratonie Gier.

 

 ____________________

 

Z wyrazami szacunku

 

Dawid Gańczak

 

Koordynator 8. Nocnego Maratonu Gier


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)