Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 08.04.2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Ocena: -1
0 1

Konkurs o Statuetkę Złotego Konia

Konin 18.02.2020 15:58

Konkurs o Statuetkę Złotego Konia

Konkurs o Statuetkę „Złotego Konia”, został ustanowiony przez Prezydenta Miasta Konina dla podmiotów gospodarczych Miasta Konina.


 

Stanowi uznanie za wkład jaki wnoszą oni w unowocześnienie i rozwój gospodarki Konina oraz budowanie pozytywnego obrazu miasta i regionu. Nagroda ma na celu prezentację i promocję najlepszych podmiotów gospodarczych w naszym mieście.W 2020 roku odbędzie się XXIII edycja konkursu o Statuetkę „Złotego Konia”. Nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach:

 

 

 

Firma Wspierająca Lokalną Społeczność:


- Eko-Firma,
- Nowy Przedsiębiorca,
- Firma Roku.


Konkurs o Statuetkę „Złotego Konia” przeprowadzony zostanie w następującej formule:

 

Kandydatury mogą być zgłaszane przez inne podmioty gospodarcze oraz członków kapituły do 3 marca 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Koninie lub elektronicznie - skan wniosku zawierający niezbędne podpisy w formacie jpg lub pdf należy przesłać na adres e-mail: mariusz.piotrowski@konin.um.gov.pl.

 

Spośród zgłoszonych kandydatur przeprowadzona zostanie ocena zgłoszonych kandydatur pod względem poprawności formalnej oraz zasadności nominacji. Zestawienie kandydatur przedłożone zostanie Kapitule Konkursu.

 

Powołani przez Prezydenta Miasta Konina członkowie Kapituły w głosowaniu nominują w każdej z kategorii po 3 firmy.

xYz Data: 18.02.2020 16:37 ID:12045
Wy sie qu... nie bawcie w statuetki, tylko zacznijcie tworzyc nowe miejsca pracy (nie te w Urzedzie Miasta). Konin umiera.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2