Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 29.02.2020 r. Imieniny: Lecha, Lutomira

Ocena: 0
1 1

Zegar miejski na konińskiej Starówce

Konin 13.02.2020 12:04 (16 dni temu)

Zegar miejski na konińskiej Starówce

W środę, 12 lutego 2020 r. na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Kościelnej, staraniem Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie, stanął zegar miejski. Wykonany ze stali nierdzewnej słup, mieści nowoczesny mechanizm zegara sterowanego sygnałem satelitarnym. Czytelna, klasyczna tarcza zegara jest podświetlana po zmierzchu.


W bezpośrednim otoczeniu zegara, stanęła symboliczna ławeczka. Całość może przywodzić refleksje nad upływem czasu, a może przypominać również kilku pokoleniom koninian o ich młodości, dojazdach do szkoły i codziennych oczekiwaniach na autobusy PKS.

gość Data: 13.02.2020 12:32 ID:12031
A co z zegarem przed Centrum

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Dopisuje dobre tempo prac nad promenadą Ciepło drożeje w Koninie ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Dwie osoby z podejrzeniem koronawirusa w Konińskim Szpitalu Kto zasiada w radach nadzorczych spółek miejskich Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie koronawirusa CO MUSISZ WIEDZIEĆ O KORONAWIRUSIE! Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior PIERWSZA KOBIETA ZA KÓŁKIEM AUTOBUSU MZK W KONINIE