Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 29.02.2020 r. Imieniny: Lecha, Lutomira

Ocena:

Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu

kazimierz biskupi 10.02.2020 12:03 (19 dni temu)

Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu

Alina Byczyk z Bielaw (gm. Kazimierz Biskupi) reprezentowała powiat koniński i województwo wielkopolskie w ogólnopolskim plebiscycie Mistrzowie Agro 2019. Podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie, 1 lutego, mieszkanka naszego regionu odebrała wyróżnienie w kategorii Gospodyni Roku.


Plebiscyt Mistrzowie Agro trwał od połowy sierpnia 2019 r. Rywalizacja odbywała się w sześciu kategoriach: Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo Roku, a także Gospodarstwo Agroturystyczne. Alina Byczyk, Gospodyni Roku w powiecie konińskim i województwie wielkopolskim, otrzymała 571 głosów (SMS-ów), plasując się na 13-tej pozycji w ogólnopolskim rankingu.

 

Plebiscyt burzy stereotypy, wyróżniając tym samym, przedsiębiorcze i wybitne osobowości z polskich wsi. Już po raz czwarty na scenie Centralnych Targów Rolniczych pojawili się prężnie działający rolnicy, dbające o lokalną tradycję Koła Gospodyń Wiejskich, a także oddani i aktywni sołtysi.

 

Kierujemy słowa uznania oraz gratulacje dla Aliny Byczyk, przewodniczącej KGW Bielawy, laureatki nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego w kategorii „działalność społeczna” w 2019

Iga Data: 10.02.2020 14:53 ID:12029
Te plebiscyty SMS to pić na wodę. Każdy może wysyłać dowolną ilość SMS więc zamożni wygrywają..

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Dopisuje dobre tempo prac nad promenadą Ciepło drożeje w Koninie ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Dwie osoby z podejrzeniem koronawirusa w Konińskim Szpitalu Kto zasiada w radach nadzorczych spółek miejskich Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie koronawirusa CO MUSISZ WIEDZIEĆ O KORONAWIRUSIE! Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior PIERWSZA KOBIETA ZA KÓŁKIEM AUTOBUSU MZK W KONINIE