Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena:

Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu

kazimierz biskupi 10.02.2020 12:03

Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu

Alina Byczyk z Bielaw (gm. Kazimierz Biskupi) reprezentowała powiat koniński i województwo wielkopolskie w ogólnopolskim plebiscycie Mistrzowie Agro 2019. Podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie, 1 lutego, mieszkanka naszego regionu odebrała wyróżnienie w kategorii Gospodyni Roku.


Plebiscyt Mistrzowie Agro trwał od połowy sierpnia 2019 r. Rywalizacja odbywała się w sześciu kategoriach: Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo Roku, a także Gospodarstwo Agroturystyczne. Alina Byczyk, Gospodyni Roku w powiecie konińskim i województwie wielkopolskim, otrzymała 571 głosów (SMS-ów), plasując się na 13-tej pozycji w ogólnopolskim rankingu.

 

Plebiscyt burzy stereotypy, wyróżniając tym samym, przedsiębiorcze i wybitne osobowości z polskich wsi. Już po raz czwarty na scenie Centralnych Targów Rolniczych pojawili się prężnie działający rolnicy, dbające o lokalną tradycję Koła Gospodyń Wiejskich, a także oddani i aktywni sołtysi.

 

Kierujemy słowa uznania oraz gratulacje dla Aliny Byczyk, przewodniczącej KGW Bielawy, laureatki nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego w kategorii „działalność społeczna” w 2019

Iga Data: 10.02.2020 14:53 ID:12029
Te plebiscyty SMS to pić na wodę. Każdy może wysyłać dowolną ilość SMS więc zamożni wygrywają..

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Ekonomia w czasach zarazy, czyli ile trzeba zarobić, żeby nic nie zarobić? Konin: Raport z 1 kwietnia w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2