Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 29.02.2020 r. Imieniny: Lecha, Lutomira

Ocena: 1
1 0

Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego

władysławów 08.02.2020 09:31 (21 dni temu)

Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego

Jednogłośne absolutorium otrzymał pierwszego lutego Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałku na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym za 2019 rok.


W tym roku władze jednostki chcą podjąć działania w celu pozyskania nowszego wozu bojowego. Ten, którym dysponują, jest eksploatowany od czterdziestu lat i bardzo często się psuje. Zarząd zwrócił się z prośbą do wójt gminy Danuty Mazur o zabezpieczenie w budżecie stu tysięcy złotych na samochód. Prośba ta wywołała dyskusję na temat tego, czy jednostka niebędąca w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, wyjeżdżająca do zdarzeń kilka razy w roku, powinna starać się o nowszy pojazd.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Dopisuje dobre tempo prac nad promenadą Ciepło drożeje w Koninie ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Dwie osoby z podejrzeniem koronawirusa w Konińskim Szpitalu Kto zasiada w radach nadzorczych spółek miejskich Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie koronawirusa CO MUSISZ WIEDZIEĆ O KORONAWIRUSIE! Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior PIERWSZA KOBIETA ZA KÓŁKIEM AUTOBUSU MZK W KONINIE