Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena: 1
1 0

Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego

władysławów 08.02.2020 09:31

Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego

Jednogłośne absolutorium otrzymał pierwszego lutego Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałku na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym za 2019 rok.


W tym roku władze jednostki chcą podjąć działania w celu pozyskania nowszego wozu bojowego. Ten, którym dysponują, jest eksploatowany od czterdziestu lat i bardzo często się psuje. Zarząd zwrócił się z prośbą do wójt gminy Danuty Mazur o zabezpieczenie w budżecie stu tysięcy złotych na samochód. Prośba ta wywołała dyskusję na temat tego, czy jednostka niebędąca w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, wyjeżdżająca do zdarzeń kilka razy w roku, powinna starać się o nowszy pojazd.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Ekonomia w czasach zarazy, czyli ile trzeba zarobić, żeby nic nie zarobić? Konin: Raport z 1 kwietnia w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2